Ürün iade istekleri 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümleri esas alınarak esas alınarak aşağıdaki kriterler dâhilinde yapılmaktadır.

Kanunen internetten yapılan satışlarda (mesafeli sözleşmeler ile satışlarda) tüketicilerin teslim aldığı tarihten itibaren cayma hakkı kapsamında 14 gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek ürünü iade hakkı mevcuttur. Buna rağmen annakarinahome.com’dan yapılmış olan alışverişlerde 30 güne kadar fatura ibrazı ile kullanılmamış ürünlerde iade konusunda destek olmaktayız.

İade durumunda internet mağazacılık kanalımıza ait iade adresine kargo gönderimi yapılmalıdır.

Ürünlerinizin orijinal ambalajlarında ve kullanılmamış olarak iade edilmesi gereklidir.

Sipariş ile birlikte gönderilen bir promosyon ya da ücretsiz ürün varsa geri gönderilmelidir.

Ürünlere bakmak amacıyla ambalajı açabilirsiniz. Ancak iade edilmesi durumunda orijinal ambalajı ile gönderilmesi gerekmektedir.

İade edilecek ürün, fatura ile gönderilmelidir. Faturası gönderilmeyen ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

30 gün içerisinde yapacağınız tüm iadelerde ürünleri firmamıza yollamanızdan doğan kargo ücreti iadenin ARAS Kargo aracılığı ile yapılması şartı ile firmamıza aittir. Diğer kargo firmalarından yapılacak iadelerin gönderim ücreti, müşteriye aittir.

İadeler aşağıdaki adresimize yapılmak zorundadır;

Anna Karina Home

Vakıf mah. Vakıf cad. No:13 Yıldırım BURSA

İADE İŞLEMLERİ

 • İade edilecek ürün, fatura ile gönderilmelidir. Faturası gönderilmeyen ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
 • Kullanılmamış olan iade etmek istediğiniz ürünü faturanız ile beraber en yakın ARAS Kargo ofisine teslim ederek aşağıda bulunan iade adresimize yollayınız. Ürününüz teslim alındığında bir eposta ile bilgilendirileceksiniz. İade ettiğiniz ürününüz iade koşullarına uyması durumunda siparişte kullandığınız ödeme methodu kullanılarak geri ödemeniz gerçekleştirilecektir.

İade adresimiz;

Anna Karina Home

Vakıf mah. Vakıf cad. No:13 Yıldırım BURSA

 • İade siparişinize ait ödemeniz, iade gönderdiğiniz tarihten itibaren en fazla 7 iş günü içerisinde yapılacaktır. Ürünler iade adresimize ulaştığında size e-posta ile bildirim gönderilecektir.

DEĞİŞİM İŞLEMLERİ

 • İnternet Mağazamız’dan aldığınız ürün için aynı iade işlemleri gibi değişim yapılmaktadır.

İNCELEME ÜRÜN İŞLEMLERİ

 • Siparişinizde bulunan ürünler ile ilgili tüketici kaynaklı olmadığını düşündüğünüz bir sorun ile karşılaşmanız durumunda, ürünü istediğiniz an iade edebilirsiniz.
 • İnceleme departmanına ulaşan ürününüzle ilgili inceleme işlemi en geç 21 gün içerisinde tamamlanmakta ve tarafınıza bilgi verilmektedir.
 • İnceleme sonucunda üretim kaynaklı bir problemle karşılaşılması durumunda ücret iadeniz yapılacaktır. Kullanıcı kaynaklı bir sorun ile karşılaşılması durumunda ürününüz ARAS kargo firması ile sistemde kayıtlı olan adresinize gönderilecektir.
 • İnceleme ürünlerinizi aşağıdaki adrese ARAS kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Anna Karina Home

Vakıf mah. Vakıf cad. No:13 Yıldırım BURSA

TESLİMAT İŞLEMLERİ

 • Siparişinizin onaylanmasından sonra “Hesabım” bağlantısı üzerinden siparişlerinizi görüntüleyebilir, durumları hakkında bilgi sahibi olabilir ve kargoya verildikten sonra kargo takibi yapabilirsiniz.
 • Online olarak sitemizden verilen siparişler sipariş formunda belirtilen zaman içinde periyodik olarak her gün, gün içinde belli saatlerde kontrol edilmektedir. Saat 17.00’den sonra verilen siparişler ertesi gün değerlendirilir.
 • Siparişleriniz 3 ile 6 gün arasında teslim edilir. Şehir merkezleri dışında kalan adreslere olan süreler teslimat adresine göre farklılık gösterebilir.
 • Siparişler sadece Türkiye sınırları içinde olması gerekir.
 • İndirim ve promosyon zamanlarında, artan talep nedeniyle teslimatın biraz daha geç gerçekleştirilebileceğini bilmenizi isteriz.
 • Teslimatlar, sipariş ettiğiniz ürünlerin stokta bulunması ve ödemenizin alınabilmesi halinde yapılabilecektir.

Yasal Bildirim Güncellemesi

Bu bildirimde istediğimiz herhangi bir değişiklik ve düzeltme yapma hakkımız saklıdır. Bu değişiklik ve düzeltmeleri ve yeni ek bilgileri incelemek için lütfen muhtelif zamanlarda bu sayfaya başvurun.

Telif Hakkı © 2020 Anna Karina Home

Ana Menü

Sohbeti Başlat
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabilirim?